| gabryellytha a întrebat:

am si eu o problema mic si vreau sa ma ajutati si pe minebig grin cum pot face pe prietenul meu sa aiba din nou incredere in mine, dupa ce m-a prins ca l-am inselat de atunci numai are sad si avem 9 luni impreuna si ne iubim ff mult sad dar problema e ca nu are incredere in mine deloc:yawncrying va rog sa ma ajutatisad

Răspuns Câştigător
| ExtraBass a răspuns:

Sincer.Bucura-te ca mai sunteti impreuna.Eu unul un locul lui ti-as fi dat verde urgent! Ai grija cum te joci cu relatiile.Bafta

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si la ce te asteptai? Sa te felicite? Si daca tu il iubeai asa mult, nu il inselai...simplu.
Lasa baiatul in pace sa-si traiasca viata cu o fata pentru care ar baga mana in foc ca nu-l va rani, nu cu o fata langa care sa se intrebe mereu "O sa ma insele iar?".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca il iubeai ff mult nu il inselai clar.mi se pare normal sa nu mai aiba incredere in tine, tu aveai in locul lui sincer?

| eurynomus a răspuns:

Cum draq sa mai aiba incredere intro tarfulita care l a inselat?!

| spaghetty a răspuns:

Mai ai pretentia sa te ierte? Lasa-l in pace sa isi traiasca viata linistit tu nu il mai iubesti... Daca il iubeai nu il inselai..Siplu

| ShadowGhost a răspuns:

Pai,trebuie sa ii promiti ca nu o sa il mai inseli niciodata si sa iti petreci cat mai mult timpul cu el. Daca tine la tine, cu timpul logic ca nu v-a uita dar o sa inceapa sa aiba incredere in tine.

| DanScutaru a răspuns:

Uita de asta laughing Cine naiba te-a pus sa-l inseli daca "asa va mai iubiti"

| Andradutsa a răspuns:

In primul rand, daca il iubeai nu aveai cum sa il inseli. o data ce ai inselat, inseamna ca nu mai iubesti persoana de langa tine.
in al doilea rand, nici eu nu as mai avea incredere in tine. nu stiu cum ai pretentii daca i-ai gresit asa mult.
daca iubitul meu ma insela, nu numai ca nu mai aveam incrdere in el, dar relatia noastra nu mai exista happy

| gabryellytha explică (pentru Andradutsa):

Dar nu l-am inselat a fost doar o razbunare pe fostul prieten care si el la randul lui m-a inselat si dupa ce ne-am despartit ma tot stresa sa ma impac cu el ca ma iubeste enorm si faze de genul, iar eu i-am zis ca ii mai acord o sanasa si asta doar sa imibat joc de el atata tot! iare actualul pr a crezut ca l-am inselat dar nu a fost asa, si acum vreau sa ii dovedesc ca nu l-am inselat, vreau sa ii arat ca a fost o razbunare si atathappy

Răspuns utilizator avertizat