| anonim_4396 a întrebat:

Buna,am si eu sa va spun off-ul meu cu fetele.
Nu inteleg frate, nu mai inteleg fetele.
Nu stiu ce au, cu una din ele ma stiu din octombrie din 2021 a fost super bine, nu am fost iubiti doar prieteni, dar s-a racit, o vad ca s-a racit de mine, chiar daca suntem prieteni ne iubeam, ne dadeam inimioare si astea.
Ba frate dar si-a si bagat ce avem in pantaloni noi baietii in prietenia noastra, m-a durut
putea sa isi bage in mine dar nu in prietenia noastra
si acum nu mai are chef de nimic, o vad ca nu mai are chef, nu stiu ce are i-am spus daca am facut rau, a spus ca nu am facut nimic.
Si mai e, am facut multe pentru ea, nu am facut tot, tot, dar am facut si eu cand a avut nevoie de ajutor nu am lasat-o la greu, eu cand am avut nevoie de ajutor a venit si ea, nu zic ca nu, dar frate mereu am fost bun cu ea si mereu sunt bun asa sunt eu nu pot fi altfel.
Fac bine si iau bine cu - inapoi, da eu fac bine si iau inapoi pe -
De aia multi baieti care sunt rai acum sunt rai pentru ca au fost buni dar altele i-au facut cum au vrut si nu e doar la baieti asa e si la fete.
Daca un baiat te face sa suferi si te face bine sa suferi te razbuni pe alt baiat, nu e ok sa te razbuni pe altcineva, nici eu nu o voi face.
Nu ma place nimeni si acum la alta, ea si cu sora si verisoara ei mi-au zis sa dau o poza cu mine, le-am dat au zis ca sunt frumos. Ea a zis ca sunt frumos si dupa, dar alea a doua zi mi-au spus ca au ramas cu traume, ba adica imi spui ca sunt frumos si a doua zi nu mai sunt frumos si ai ramas cu traume pe bune?
De ce nu ai zis direct si aia era, nu sunt eu vreun frumos frate, dar imi place cum sunt.
Poate sunt frumos poate nu sunt, dar stati ca mai e.
Am dat poza cu mine de la 2 ani jumate si asta nu mi-a placut a spus ca si la 2 ani jumate eram urat, hai ca acum poate sunt urat dar atunci nu eram.
Daca ma vedeti spuneti ca eram fetita)) aveam par ca de fetita, par mare era.
Le-am dat clip si cu vocea dar si vocea mea imi place si de asta eu nu inteleg fetele, nu le inteleg. Eu pana in 2021 nu am intrat cu iubirea ca eram cu jocurile, cu astea frate macar, ba macar pc-ul niciodata, dar niciodata pc-ul nu te tradeaza, el nu te tradeaza. El sta cu tine, imi plac pc-urile de mic)).
Nu stiu ce sa fac cu fetele ca eu sunt bun frate, nu le vorbesc urat, nu vorbesc urat, nu ma cert si cand ele ma fac ca sa ma cert eu fac sa nu fie nimic, dar ele vor de aia rai nu de aia buni.
Scriu de pe laptop))

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Prea multa lalaiala, fara nici un sens!

Dupa cum vad tu nu ai depasit varsta de 10 ani, unde stai numai pe computer si te astepta ca fetele sa te inteleaga si sa vina la tine singure, fara ca tu sa faci nimic.

Mai lasa naibii compuetrul ala si pozele de la 2 ani si iesi afara, in lumea reala sa-ti faci prietene, ca cunsoti fete, sa inveti sa vorbesti cu ele despre probleme actuale, nu despre ce faceai tu la 2 ani.

| Lioana a răspuns:

Sincer, mie nu-mi place cum te exprimi. Poate asta nu i-a placut nici prietenei tale. Încearcă sa-ti pui ordine in idei si pune punct dupa fiecare propoziție. Insiruirea de idei asa, fara semne de punctuație, nu dă bine.
E bine ca esti baiat bun si ajuti la nevoie si daca vei deveni si inteligent si manierat, va fi si mai bine.
Fetele acelea se poarta asa cu tine pentru ca le-ai permis. Nu fii moale si nu te lasa jignit. Eu le-as fi spus sa-si caute alt prieten mai frumos daca nu te plac pe tine si ca tu iti vei cauta o prietena mai cu bun simț.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da astia care aveti prietene fete si nu puteti sa traieti fara ele, stiti ca intr-o zi isi gasesc si ele un mascul si nu o sa mai stea cu voi de vrajeli ca probabil aluia nu o sa ii convina ca pana la urma e normal, nu?‍♂️

| MorcovMajestic a răspuns:

Problema ta e disperarea
Mi-ai transmis o agitatie numai din ce am citit aici
Si nu am inteles nimic din ce ai scris
Clip deci relatii online?
Ai zis ca ai facult multe pentru ea, ce ai facut mai exact?

| Maxxxi a răspuns:

Facts