| demetrria a întrebat:

Buna as dori sa-mi raspundeti la o intrebare dar foarte sincer daca se poate:prietena mea mi-a zis ca baiatul pe care il plac sigur are niste sentimente pentru mine chiar daca nu ma place(prietena mea il cunoaste foarte bine pe baiatul respectiv se cunosc de mici). Oare asa este?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| Delicacy a răspuns:

Eu zic să numai ai încredere în toată lumea.Prietena ta este doar ipocrită, încearcă să te facă să te simţi mai bine sau chiar te minte cu un motiv. Încearcă să aflii singură adevărul, e mult mai sănătos aşa, crede-mă.

Răspuns utilizator avertizat
| roxy1direction4ever a răspuns:

SSigur ca da, are sentimente, poate nu tep lace DAR...nu a spus ce sentimennte: de dragoste, de ura, de admiratie.

| yonutzZza14kidd a răspuns:

Orice e posibil happy. vezi si tu cum se comporta cu tine si dati seama. sper ca te-am ajutat, funda? :*

| Deeeea23 a răspuns:

Increde-te in el si fa-ti curaj sa vorbesti cu el.....sau spune-i prietenei tale sa va faca cunostintahappy funda?