| Alice275 a întrebat:

As vrea si eu niste idei despre ce as putea cumpara mamei de ziua ei, nu lucruri foarte scumpe.

7 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Eu ti-as zice sa ii faci tu ceva decat sa cumperi:D e mai dragut asa. Uite poate gasesti ceva pe aici http://www.pinterest.com/search/pins/?q=diy%20mother%20gift

http://www.pinterest.com/search/pins/?q=diy%20jewelry&rs=ac&len=6

| deliqventa13 a răspuns:

Cumperi de pe acest site margele si ate si ii faci handmade, ai si instructiuni:http://www.multemargele.ro/content/category/25-cum-sa-faci
Si poti sa ii faci o felicitare asa faina :)

| Roliii a răspuns:

Te duci in KingArt si cauti acolo, sau un parfum sau ceva

| Mimzy a răspuns:

1)un parfum;
2)o bluza draguta;
3)o esarfa;
4)poate fi ceva facut de tine;
5)un album cu poze in care sa fie etapele vietii voastre petrecute impreuna ca mama-copil, iar in partea dreapta descrierea fotografiei ca "primii pasi la gradinita alaturi de tine";

Succes si sper ca te-am ajutat! ^_^

| Chawki a răspuns:

"Fericit copilul care da mamei sale multumirile si mangaierile pe care le-a primit! "

| Anonim1045 a răspuns:

Spune-i cat o iubesti! De fapt spune-i ca o iubesti mai mult decat chiar o iubesti pentru ca merita.
Poti sa ii iei niste flori frumoase si sa iei o poza cu voi doua si sa o pui intr-o rama si sa i-o daruiesti.
Sper ca te-am inspirat big grin

| OlYvIaRaChEl a răspuns:

1. ceva simpolic gen :o cana cu cea mai buna mama sau cu te iubesc, bibelou, etc...
2.un tricou, o bluza, ceva de imbracat (ce iti permiti)
3. ceva facut de tine sau ceva ieftin ce poti personaliza tu.