| NicoletaNico555 a întrebat:

Buna azi am avut o cearta cu mama am 17 ani mama m-a dus la ginecolog şi acolo s-a vazut ca am himenul rupt şi mama zice sa îi zic cu ce baiat am facut dragoste dar nu am facut cu nimeni.Cum sa o fac pe mama să înteleaga asta?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mare branza, sa te puna la detectorul de minciuni!

| StoicAnalysis a răspuns:

Nu ar trebui sa-ti pese. Pana la urma atata timp cat tu stii ca nu ai facut, ai constiinta "impacata". Las-o pe mama ta sa faca spume in continuare si nu-i da prea mare bagare de seama daca tot insista pe subiect.

| Miruna333 a răspuns:

Nu trebuie sa o faci sa inteleaga nimic. Mai are putin sa se bage si in fundul tau. Este decizia ta ce faci cu corpul si viata ta.
,, Mama m-a dus la ginecolog''- de ce ai acceptat asa ceva? Zici ca esti copil sa te duca la doctor. Dupa se mai mira parintii ca nu mai vorbesc copiii cu ei