| anonim_4396 a întrebat:

Azi la scoala am facut un fel de scrisori pentru mama de 8 Martie. As dori sa mai fac ceva de genu` si pentru bunica mea. Aveti vreo idee? Un site ceva? Dau si

Răspuns Câştigător
| Nicole a răspuns:

Buna.
Confectioneaza manual o felicitare,poti lipi pe ea diferite floricele, sclipici, mergeluse si multe altele.
In felicitare scrie ceva frumos ca ex:
-Fie ca toate impinirile frumoase, sanatatea si spiritul acestei zile sa te insoteasca pretutindeni.si fie ca primavara iubirii sa iti inunde sufletul cu bucurie si cu parfumul tuturor florilor sale.Iti doresc un 8 Martie cat mai frumos.

-Viata, arta, chiar si energia se declina la feminin. Ideea, ca si lupta si painea sunt tot femei.Ambitioase, dinamice, cu placerea muncii, emotive si eficace, fac ca interventia lor sa fie mai intuitiva, mai psihologica, benefica...
De 8 Martie va urez atat sa fi-ti atat de frumoasa,deosebita, fericita si inconjurata de cei dragi incat sa aveti zambetul pe buze I-ti doresc tot binele din lume sa ai parte numai de fericire si realizari in viata. Iubirea nu-ti va lipsi niciodata vei fi iubita zi de zi, noapte de noapte clipa de clipa atat ca eu voi fii in aceasta lume.Te iubesc mai mult ca orce si iti spun din suflet un sincer Cu ziua femeilor!

2 răspunsuri:
| Bailey a răspuns:

Pai daca vrei iti dau textul pe caresa il scrii in felicitare:
Pentru ca sunteti cele care numai cand priviti catre copiii vostri dati lumii mai multa frumusete, pentru ca gasiti in fiecare zi timp pentru orice problema si nevoie a celor dragi, pentru tot ceea ce reprezentati...pentru voi timpul se opreste in loc la fiecare inceput de primavara si va aduce un omagiu.LA MULTI ANI! sau
Fiecare om pastreaza in suflet un anotimp.La tine in suflet sa existe mereu primavara! sau
Fie ca tote implinirile frumoase, sanatatea si spiritul acestei zile sa va insoteasca pretutindeni.Va doresc un 8 MARTIE cat mai frumos!
fundita te roogg :X:Xhappy