| ticaela a întrebat:

Baieti( si fetele potwinking ) voi atunci cand placeti o fata obisnuiti sa ii zambiti? Tipul pe care il plac a inceput sa zambeasca cand m-a vazut, a lasat capul rusinat si apoi si-a ridicat capul cu zambetul pana la urechi si a continuat sa imi zambeasca foarte frumoos, dar cand este cu prietenii lui nu se comporta asa, doar ma saluta si se mai si uita ciudat. Ce parere aveti, este posibil sa ma placa desi mi-a spus acum o luna ca nu isi doreste inca o relatie pentru ca mai sufera dupa fosta? Fundaaa :*
PS : Scuze pentru repostare :*

Răspuns Câştigător
| lavi1331 a răspuns:

Heii Gabii, is Crina laughing, eu cred ca ii place :*

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Dupa parerea mea te place...maai lasa-i timp pentru a se reface dupa fosta prietena.

| Xtadelo a răspuns:

Scuze ca raspund la o intrebare pentru baieti big grin
Da... cred ca te place!

| Anonima264 a răspuns:

Nu prea stiu ce sa zic!
Probabil ca te place, dar ii este rusine cand este cu prietenii lui sa te bage in seama!
Sau pur si simplu te considera decat ca pe o prietena!
Cel mai usor iti dai seama daca te place dupa:
a.Semne...
b.Mai astepti putin timp daca iti zicea ca sufara dupa fosta si il intrebi daca te place!
Successss!

| Fidec a răspuns:

Cu siguranta

| marus9666 a răspuns:

Nu te place! se uita in jos deoarece ii s-a sculat, si a ejaculat! daca vrei o relatie cu el du-te la el si spune-i sa te f... si o sa isi revina din suferintawinking