| ticaela a întrebat:

Baieti, voi atunci cand placeti o fata obisnuiti sa ii zambiti? Tipul pe care il plac a inceput sa zambeasca cand m-a vazut, a lasat capul rusinat si apoi si-a ridicat capul cu zambetul pana la urechi si a continuat sa imi zambeasca foarte frumoos >:big grin. Ce parere aveti, este posibil sa ma placa desi mi-a spus acum o luna ca nu isi doreste inca o relatie pentru ca mai sufera dupa fosta? Fundaaa :*

3 răspunsuri:
| VladPetcu a răspuns:

Sigur te place daca iti zambeste frumos. 100% nu sufera dupa fosta. Zice asa pentru a te apropia de elhappy
Funda?

| JasminJ a răspuns:

Cel mai probabil a suferit dupa fosta si nu mai avea sperante atunci cand a zis asta dar acum i-a trecut totul si e gata sa o ia de la capat. sigur te place!
funda?

| UnNecunoscut a răspuns:

Sigur te place! dar lasa totul s curga... daca se va mai intampla asa zambeste-i si tu si asteapta ca sigur intr-un viitor apropiat ti-o va marturisii sau te va invita undeva. mult noroc in continuare cu el big grin funda?