| never_2397 a întrebat:

Care ma poate ajuta si pe mine, mi-am uitat parola la id-ul de messenger, ce sa fac? dau fundita care ma ajuta! multumesc

9 răspunsuri:
| dydy45_7319 a răspuns:

Da la parola pierduta si vezi ca iti da nisti cestii pe acolo poate faci ceva nu promit scuze:d

| Zady a răspuns:

Dai forgot password dupa ce incerci sa te loghezi apoi iti va da un link unde o poti reseta. urmezi cativa pasi va trebui sa introduci datele personale, si intrebarea si raespunsul de siguranta care le-ai folosit la inregistrare.intrebarea ti-o pun ei doar trebuie sa iti amintesti ce ai raspuns

| denisa1994 a răspuns:

Da click pe forget password!
http://www.cs-gothic.ro/invisibledetect/

| zalisa a răspuns:

Pai... dai froget passowrd si o să-ti puna intrebarile de siguranta.
apoi ti-o schimbi.

| Danitzu a răspuns:

Pai dai la parola uitata si te duce intr-o pagina unde trebuie sa pui id-ul pe care tu l-ai folosit ca si id alternativ.si o sa-ti trimita un m, ail pe acel id cu un link pe care faci clic si astfel poti schimba parola uitatahappy

| Enrique a răspuns:

Intra aicea https://edit.europe.yahoo.com/......forgotroot si iti bagi datele personale e simplu

| cosmina05 a răspuns:

Dai click pe forgot password si va trebui sa raspunzi la cele 2 intrebari pe care le-ai ales atunci cand ti-ai facut id-ul. ceva de genul...care este numele animalului tau de companie sau ce intrebari alegi tu

| claudiea79 a răspuns:

Daca nu vrei sa te complici poti sa iti faci alt id

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii dai froget passowrd si iti da si intrebarile intr-adevar. Dar, in caz ca nu-ti aduci aminte de intrebarile secrete, nu te ajuta cu nimic. Si eu am incercat si al doilea intrebare secreta l-am uitat, si nici de stau in cap nu mil amintesc. Asaca parerea mea e sa-ti faci unul nou, in special ca aici toti se cred hacheri dar nimeni nu stie nimic!