| anonim_4396 a întrebat:

Ce as putea discuta cu iubitul meu? Este prima data cand am o relatie.
Alte subiecte, interesante, amuzante. Cat mai multe intrebari va rog happy.
Stiu si eu ca putem discuta "despre orice", dar problema cand ai atat de multe posibilitati e ca nu ai idee ce sa alegi big grin. Vreau lucruri concrete.

Multumesc!

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vrute și nevrute poți discuta.
De la aminitiri din copilărie până la ultimul eveniment petrecut.
Pa, pa.

mira
| mira a răspuns:

Trebuie sa afli care sunt pasiunile, preocuparile iubitului tau. Apoi te documentezi si sustii cu el o conversatie in care sa va simtiti bine amandoi. Daca tu constati ca el are unele lacune in cultura generala si tu stapanesti subiectul, poti sa-l ajuti cu tact si deloc astentativ sa se puna la punct.

| iurii75 a răspuns:

Depinde cu ce scop îți dai întîlniri, te gîndești la căsătorie și în cazul acesta te stăruiești să cunoști ce fel de persoană este, ce calități are, defecte, și pe acestea le observi mai bine cînd sînteți în grup, nu în doi.Sau vrei să te distrezi petrecînduți timpul liber

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
Păi trebuie să găseşti tu un subiect de discuţie,nu se poate, povestiţi despre voi, despre viaţa voastră, despre lucrurile de zi cu zi, etc.
Te pup!

| Đεмоη a răspuns:

Iesiti mult si o sa aveti despre ce vorbii big grin la un muzeu la un film la patinoar la biliard la ping pong laughing dăştia. Si o sa aveti subiecte.

| Anonymous112 a răspuns:

Poti vorbi orice.