| MiruFcrb a întrebat:

Ce as putea sa ii dau si eu mamei de Craciun? Mai ales ca in ultimul timp ne-am cam certat, si as vrea sa-i arat ca-mi pare rau. Ceva nu foarte scump, dar frumos, sa ii ramana amintire...

Răspuns Câştigător
| LoveIsTheAnswer a răspuns:

Pai cred ca cea mai bucuroasa ar fi daca ai daca ai pune o poza cu voi doua intr-o rama frumoasa, legata de Craciun, iai cumpara si o felicitare si ai scrie acolo ca iti ceri iertare pentru tot ce ai facut pana acum si ca este cel mai importanta persoana din lume pentru tine... stii tu, sau daca nu, cumpara-i un parfum sau un lantisor frumos impachetat intr-o cutiuta eleganta, incearca sa cumperi ceva ce stii ca ii va ramane ca amintire si isi va aminti cu drag de acel moment, incearca sa il faci mai special.Iti spun 100% ca va fi ffff multumita in primul rand ca este de la TINE si in al doilea rand ca i l-ai dat din suflet.
Multi pupicei si mult noroc la cumparaturi kiss

14 răspunsuri:
| Ralucka_7047 a răspuns:

Poate o rama, o vaza de flori, daca e credincioasa poate chiar o iconita!

| viorel70_1442 a răspuns:

Ai putea sa ii scrii o felicitare cu titlul Pentru cea mai buna mama din LUME! si scrii si tu acolo ce simti pentru ea... si ai putea sa ii iei si o floare big grin sa eu dai impreuna cu felicitarea mamele nu vor ceva scump ci doar sa fie dat din inima asta o stiu de la insusi mama mea happy:X

| Doodle_8466 a răspuns:

Eu iti recomand is baiat dar si eu ii dau mamei la fel tongue. si eu cu mama ne cam certam ...si iti recomand un parfum depinde de buget tongue si sa ii cumapri op punga de cadou de craciun cu biletel si s ii ceri scuze ca depinde dc v-ati certat etc, un prafum si o ciocolata daca vrei tongue ii ramane amintire fiindca o sa se bucure o sa isi aduka aminte. Sau ii cumperi o canitza cu scris sa scrie imi pare rau sau daca nu gasesti cu numele ei sau ceva acolo ...sau un bibelou big grin sper ca ti-am fost de ajutor ( e greu cu mamele astealaughing ) big grin

| Bogdannn96 a răspuns:

Sa ii oferi ceva facut de tine, cum ar fi o felicitare, un martisor ( stiu ca nu se da de Craciun, dar gestul...) sau ce ai vrea tu, ce consideri.

| IoanaBogdana a răspuns:

Eu spun sa-i dai ceva facut chiar de tine. mamele apreciaza daca, cadoul este facut de copilul lor. sper sa te impaci cu mama ta. norocwinking

| JustBelive a răspuns:

Cred ca mamei tale i-ar placea o felicitare facuta de tine!
Succes

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Păi cred ca să-i arăţi că-ţi pare rău cel mai bine e să-i spui asta, pentru că ea poate consideră cadoul tău, doar un simplu cadou şi nu un " îmi pare rău ". Poţi să iei orice, depinde ce-i place şi ei, un parfum, o floare (la ghiveci ), ceva ornamente drăguţe de crăciun, întreab-o ce ar vrea. Baftă!

| HoneyBii a răspuns:

Ai putea sa ii iei un lantisor cu un pandativ in forma de inimioara care se deschide sa sa pui o poza cu voi douathinking

Pa-pa!>big grin

| HoneyBii a răspuns:

Uite si o poza:)
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:13, s:0

| Barbichon a răspuns:

Pai ar fi foarte draguta o rama foto care sa cuprinda o fotografie cu familia. sau doar cu voi doua. si o felicitari in care sa-i spui ca in ciuda faptului ca va certati cam des, iti pare rau si tii mult la ea.

| alessia5158 a răspuns:

@DarkSoul,
Pentru motivul clar exprimat,"as vrea sa-i arat ca-mi pare rau " iti propun un cadou mai inedit ( amuzant dar cu semnificatie!) :un făcăleț cu inscriptia "a se folosi la nevoie "! Asta, evident, alaturat unui alt cadou( un pandativ, un parfum etc.)

| Daria a răspuns:

Eu la mama i-am cumparat un medalion, adora bijuteriile.Si o carticia cu "cea mai buna mama". Poti si niste ornamente pentru casa, lumanarele parfumate, set de creme sau parfum, cosmetice, bijuterii, esarfa, carte.

| annyannya a răspuns:

Poy ai putea sa-i faci cadou o cana pe care scrie " pentru cea mai buna mama " se gaseste cam peste tot si nu e f scumpa. si eventual niste flori.

sper ca te-am ajutat cumva. :*:*
funditSaa?batting eyelashes

| diana_4229 a răspuns:

O icoana, un tablou, o poza cu voi doua inramata frumos, un set de cesti... ceva...