| IubesteEa a întrebat:

Buna ce inseamna cand un baiat spune ca vrea sa -o ia usor? si dupa te intreaba cum iti place sa saruti?:s funda!

5 răspunsuri:
| Céline7 a răspuns:

Pai cred ca te place love struck

| Xtadelo a răspuns:

Buna!
Inseamna ca vrea sa te sarute smug
Succes. happy

| Stefan_Bagdan_1985 a răspuns:

Inseamna ca vrea sa te "cordeasca", dar nu iti poate spune direct, asa ca face si el pe neabordabilul un pic, dar dupa te intoarce cu intrebarea despre sarut, intelegi? Deci ai grija!

| SoulEater44 a răspuns:

Inseamna ca inca nu este suta la suta sigur ca vrea o relatie cu tine insa este destul de atras de tine incat sa incerce sa te sarute! Sfatul meu: pregateste-te emotional pentru acel moment pentru ca poate el considera sarutul ca un fel de test ca sa vada daca merita sa fie cu tine! Succes!winking

| Skittlesbaaaa198246382791739173 a răspuns:

French maa =]]