| mysteriouswoman6905 a întrebat:

Buna! Ce le place baietilor la o fata? Cum ii aratti ca tineti la ea? Cum ii spuneti? v-ati prins ce vreau sa stiu.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| DeidaraXR1 a răspuns:

Pai mai multe lucruri:
1. Faptul ca nu ai un grup de 3-4-5 fete cu care stai non-stop si chatuiesti etc.
2.La perversi le plac sani, fundul si fata etc.
3.Mie personal mi-ar mai placea sa fie intreaga la minte, sa NU fie de bani gata si cam atat...
Restul(daca vrei sa te "combini") vine de la sine. Apropo: fii tu insuti...adica draguta, blanda si isteata.

4 răspunsuri:
| Codeck2 a răspuns:

Depinde de la baiat la baiat si de la fata la fata...

| WoaDmulL a răspuns:

1.Zambetul cand il vede...
2. Vocea zambeste fara motiv de cate ori o aude
3.Sa nu fie de fite
4.Sa nu fie figuranta

| sAmAsxdzasad a răspuns:

Tate cur fata

| stepphy a răspuns:

Pai daca iti place de o persoana si sti zodia,intra pe,, Zodia Ta'', doar daca ai facebook.Si scrie acolo la fotografii tot ce vreihappy