| NN_9003 a întrebat:

Buna:* Ce teme as putea aborda la prima intalnire? Tin sa mentionez ca deja il cunosc de ceva timp, deci nu ar fi de niciun folos sa-l intreb ceva despre el...
...Niste idei aveti? - dau fundahappy

Răspuns Câştigător
| blackworm94 a răspuns:

In general se pune intrebarea clasica,, ce ai mai facut?" de acolo pornind milioane de idei. Incearca sa-i povestesti lucruri amuzante pe care le-ai patit. Nu ii vorbi niciodata de fostul prieten. Pana la urma o sa se sature si o sa-i ceara chelnerului inca un meniu (pentru fostul tau iubit).

1 răspuns:
| Zuzy244 a răspuns:

Sa il intrebi ce muzica ii place, cum merge cu scoala daca ii place, cam ce i-ar place lui sa vorbeasca cu tinewinkingDupaia poti sa il mai inviti in oras daca observi ca merge si pana la a doua intalnire sa fi atenta sa nu vorbiti despre acelasi subiect sa nu se supere baiatul! Sper ca te-am ajutatwinkingFundita?:*