| SIsi321j a întrebat:

Cea mai buna prietena a mea este prietena cu o rivala mea. Desigur nu o mai vreau ca prietena, dar cum as putea trece peste?

4 răspunsuri:
| betutzadragutza112 a răspuns:

Nu mai vb niciodata cu ea, tiai dat seama ca atunci cand faci ceva, vb ceva acea prietena ii povesteste totul rivalei tale? cautati alta prietena si fa-o geloasa pa asta

| KMaddieK a răspuns:

Poate daca e asa sa toarne tot nu merita sa fie prietena ta, dar daca nu exisat si intrbarea; daca tu nu vorbesti cu rivala ta ea de ce nu poate;?

| Irinaaa13 a răspuns:

Fiecare isi alege prieteni dupa bunul sau plac... daca ati fi fost cele mai bune prietene ai fi inteles ca desi tu nu te intelegi cu anumite persoane poate prietena ta se intelege si trebuie sa accepti asta... Oricum daca nu o mai vrei ca prietena gaseste'ti alta happy Succes!

| Catalina_Laura_1995 a răspuns:

Buna! Dupa parerea mea ar trebui sa iti faci alta prietena. Se spune ca daca prietenul tau este prieten k toata lumea, atunci el nu e prietenul nimanuibig grin Sper ca te-am ajutatkiss