| AdrianaSi a întrebat:

Cine are imaginatie mai bogata poate ma ajuta si pe mine. Vreau o idee un pic mai haioasa sa ii spun iubitului ca o sa fie tatic si nu clasicul " Sunt gravida". Amandoi ne dorim asta si as vrea sa-i spun in alt mod. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| olivikkka a răspuns:

Pai poti sa faci o cina romantica si la sfirsit ii spui stai sa aduc si desertul, si pe un platou ii aduci o pereche de ciupici, testul de la sarcina si se mai poate o mica scrisoare buna tati tu nu ma vezi eu sunt la mami in burtica te iubesc si ne vedem peste 9 luni sau depinde de ce termen ai, apropo felicitari sa ai o sacina usoara si un copil sanatos, bafta

4 răspunsuri:
| Bylok a răspuns:

Ar fi fumos sa mergeti intr-un parc unde de obicei vin multi copii.Te asezi pe o banca si spui: "Cat de frumosi sunt...Nu-mi vine sa cred ca peste 9 luni vom avea un astfel de ingeras! " love struck App:Felicitari si mult succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubitule? cred ca am pui.in burtica. vrei sa te uiti?

| TashaUhm a răspuns:

Sa va traiasca`!kiss sa va bucurati de ea`!love struck
Pai. faci o cina romantica, si mai in gluma. il intrebi daca el va iubii o alta fata... daca zice nu, ii zici '' oh, ba da! o sa fie mai micuta. o sa iti semene. si peste cateva luni te va striga tatiii''
Si ii dai si testul de la sarcina`!

Bafta`! oh'. si, sarcina usoara`!kiss

| Erskine a răspuns:

Personalizeaza un Puzzle cu Mesajul : O sa fi tatic sau mesaje si poze in genul asta! chiar daca e obosit roagal sa faceti impreuna un puzzle! Succes :*