| abaalexandra a întrebat:

Buna cine stie un baiat din constanta un baiat dragut dulce si m-ai ales sincer! va rog mult ajutati-ma cu in id ceva (mentionez ca pana acum nu am avut deloc noroc in relatii pentru ca cu toti prietenii cu care am fost nu erau seriosi si nu cred ca m-au iubit si nu stiu ce sa cred eu sunt putin grasutza si poate de asta dar nu stiu ce sa spun ...de fapt cu grasuta mai dezvoltata si...nu stiu ce sa mai cred...id meu este ((((((( eu_ale1))))))))) va rog ajutati-ma ...nu va bateti si voi joc va rog mult

8 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Nu fi dezamagita cel ce va fi al tau va aparea cind nu te astepti. dar .citu ani ai?/? astept rasp ///pe privat cit despre raspunsuri nu te astepta sa nu te itonozezr careva pentru ca .asa sunt oamenii. te pup. o mama ///

| antonius74 a răspuns:

In intrebarea de mai inainte parea ca ti-ai gasit printul, acum ce s-a intamplat?

| Gabry a răspuns:

Gata, l-am gasit!
La colt de strada, te asteapta!

| powergirl a răspuns:

Cauta pe idiurimess.ro baieti din constanta si vb cu ei afla ce cred despre tine asa la distanta dar nu lua in seama rautatile daca vrei te ajut eu da accept daca esti interesata te-am adaugat in lista pe mess daca nu esti interesata da decline. si eu sunt mai grasuta si mi-am gasit printul si tu vei face la fel trebuie putin mai multa incredere in fortele tale

| traumatizaNtu a răspuns:

Asta e locul perfect de a cauta: un site pentru frustrati laughing

| sigmanet a răspuns:

Nu fii dezamagita. Mai multa incredere in tine. Nu cauta tu iubirea, vine ea cand nu te astepti.

| nutzu' a răspuns:

Nu locuiesc in constanta, imi pare rau...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Radu Mazare rolling on the floor tongue