| Anahiteamo a întrebat:

Cum pot face un baiat sa nu mai creada ca sunt proasta?

13 răspunsuri:
| StoicaAndi a răspuns:

Pai ii zici ca sa-ti dea un test de mate de romana. Succes

| Sorin_8158 a răspuns:

Buna! In primul rand as nul mai bagi in seama sa nu ii mai raspunzi la jignirile adresate tie ssi ai sa vezi ca so sa treaca happy succes :*Funda!?

| mellisa_1721 a răspuns:

Pai fate desteapta.ha.glumeam.inseamna ca nu te apreciaza si e un ratat

| dangerX a răspuns:

Pai. nu mai fiwinking

| Larysa13 a răspuns:

Dovedestei contrariu

| Simpluuu a răspuns:

Ii spui ca daca esti proasta esti doar in mintea lui

| Psihoyounger a răspuns:

De ce te crede proastă? I-ai dat vreun motiv? Dacă da, doveşte că acel motiv era greşit şi că a fost o greşeală din partea ta. Dacă face el mişto de tine fără motiv, nu ai de ce să îi demonstrezi nimic. Nu merită.

| StillRuxi a răspuns:

Pan' la urma ce te intereseaza daca el te considera proasta?laughing i-a cerut cineva parerea?

| Caligula_9307 a răspuns:

Pai, incearca sa nu mai fii.

| Simpluuu a răspuns:

Asa ma faceau si pe mine muta si intr-o zi le-am tras o bataie de nu-ti spun! laughing Tu lasa-l sa vorbeasca singur si arata-i ca tu esti sefa si sa te lase in pace. Spune-i : in plus, de ce vb cu o proasta? si il lasi fara cuvinte

| Nymphetamine a răspuns:

Arata-i ca esti inteligenta si nu iti pasa de parerea lui. happy

| UPSsss a răspuns:

Fi inteligenta!

| WWEMan a răspuns:

Poate are dreptatelaughing