| SongKangfan1 a întrebat:

Buna! Cum pot rămâne în mintea unui băiat?

6 răspunsuri:
| DandG2304 a răspuns:

Fa ceva care sa-l socheze. Asta tine mereu

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Fii tu insati.
E plina lumea de pitipoance cu figuri si papusi de plastic.
O fata fresh, fara augumentari e ca o boare de aer proaspat.

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns (pentru DandG2304):

Va ramane in repertoriul de glume.
Dar nu neaparat in mintea lui.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ofera-i atentie. Raspunde-i usor la mesaje, observa-i starile si gandeste ceea ce spui. Daca ai intentii cu el, poti sa i le spui sau sa i le sugerezi, dar lasa-l pe el sa aleaga.

Si bineinteles, daca nu-i pici cu tronc, degeaba te chinui, ca trece mai departe.

| Frank51 a răspuns:

Dacă te place și vede un viitor cu tine nu trebuie să faci absolut nimic decât să te comporți ca un om normal.

| Cinic a răspuns:

Îi cumperi bere, îl scoti in oras pe banii tăi, îi faci oral dimineata la prima ora. Trebuie sa fii si strâmtă si sa nu o ai cât borcanul de nutela si el daca o are mica sa îl minti ca marimea nu conteaza. Sa fii fit si mica de inaltime si sa inveti totul despre echipa lui de fotbal, sa nu fii feminista si calci, gătesti si sa faci curat. Sa ai bodycount minim dar sa fii foarte experimentata, sa nu iesi nicaieri cu fetele dar pe el sa il lasi sa iasa cu baietii la bere de cate ori vrea. Sa ai un job bine platit pentru ca baietii in ziua de azi cauta siguranta, vrea sa stie ca poate sa aiba un viitor alaturi de tine si ca poti sa il intretii in timp ce el sparge banii la pacanele sau pe jocuri steam. Dupa cum vezi este foarte simplu. Bafta!