| cristinabularca28 a întrebat:

cum pot sa gasesc adresa de e-mail sau contul pe facebook al unei persoane cunoscandu-i doar numele? am tot incercat pana acum dar nu am reusit.

4 răspunsuri:
| William a răspuns:

Zi-mi mie numele si prenumele si o sa incerc. Sa imi zici si cum arata, dar in mare. Ex: Par blond, lung, ochi verzi, daca are cicatrici sau semne din nastere pe fata, nu ma intereseaza restul corpului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca ai cum...

| ady2427 a răspuns:

Nici o sansa..prietene.nu sant facute sa fie aflate.cel putin nu usor,

| gabrielamatey a răspuns:

Http://www.facebook.com/....../photo.php cele mai frumoase momente merita sa te uiti distribuie si tu mai departe si daca va place like