| Stefania a întrebat:

Daca as mergela ziua cuiva si m-as imbraca cu un colant negru si o bluza lunga cu maneca scurta si sa fie turcoaz si cu negru si cu cizme de vara mov.
Si colantei negrii si bluza cam asa cum vil descriu.In spate are culoare de turcoaz si in fata negru parca ar fi un maieu peste inca un tricou in culoare de turcoaz. Se potriveste aceasta combinatie? Si cu ce fel de machiaj se potrivest adica machiajul din ce culori sa fie alcatuit, dar pe buze? Dar coafura? Dau fundita! Am ochii verzi!

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Imbraca-te cum simti tu si cum crezi ca iti vine mai bine, stii vorba: Nu-i frumos ce-i frumos, ii frumos ce-mi place mie!"
Ce-i mai important pentru tine: sa te simti tu bine sau sa se simta altii?
Petrecere placuta!

Elianna
| Elianna a răspuns:

Ne-ai mai intrebat o data, dar atunci pantalonii erau roz! Asa cum zici acum este mai bine, dar ai grija intotdeauna sa nu ai mai mult de trei culori pe tine. Daca cizmele nu seamana ca nuanta cu bluza, mai bine le schimbi, ori pe una ori pe alta.Machiajul este in functie de varsta ta si de ora la care are loc evenimentul.Seara machiajul este mai pronuntat, fata de ziua. Daca esti mica, machiajul nu-si are rostul, poate un glos sau un rimel.Pentru coafura nu ai spus ce par ai:lung, scurt, asa ca nu stiu ce sa zic!

| anka_6296 a răspuns:

Pai sa fi machiata cu albastru si albastru inchis pe la ochii e o nuantza superba eu zic sa evitzi rujul poti sa te dai cu un luciu ceva e mult mai frumos la coafura ai putea sa iti faci parul cu placa cred ca ar arata bine si iti pui ceva in cap o agrafa sau ce vrei u mov sau poti si un lant sau o bratara mov gasesty u app poate un rimel ceva creion fond de ten... dar depinde cati ani ai si daca esti mica nu te da pe la ochi exagerat de mulot ca nu arata binewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu m-as imbraca cu o bereche de jeans cu un pulovaras alb si cu cizme de toamna albe