| Madalina_9363 a întrebat:

buna! Dar am incercat sa vorbesc de multe ori cu ea si de fiecare data imi sp ca e mai bine sa te barfesc pe la spate? ea mi-a sp si in fata nu stiu chiar azi ma jignit foarte tare si am inceput sa plang. dc? ca ma acuzat pe nedrept.Cica s-a dus la baie si cica pe un perete scriea ceva despre ea si prietenul ei.vine in clasa eu in timp imi faceam o tema cu o prietena si a inceput sa injure ca aia care o scris e curvaa chestii foarte rele.eu nu am bagat de seama si mi-am vazut de tema mea, apoi tot o prietena de a ei m-a pus sa fac litera"M" si asa l-am facut apoi o fugareste pe colega care ma ajuta si ma ia:ce ai scris in baie pe perete cu cretae parca eu as fi nebuna si sa maa dc in baie si sa scriu asemenea lucruri, apoi a spus ca e scrisul meuu de parca nu putea sa faca si alt cineva chestia asta si am inceput sa plang si m-a facut sa sufar si s-a dus la verisoara mea in banca si au inceput sa spp ca eu am scris si chestii apoi ma impacat o colega si vine in banca si nu spune nici maCar scuze se uita asa la mine si ma strans in brate.eu nu pot sa o iert, e o persoana care nu a avut incredere in mine si ma enerveaza chestia ca ma face intruna proasta, eu pur si siimplu nu mai suport, bine ma frate am crezut ca glumesti de 2 3 4 5 ori dar nici chiar asa, eu cred ca nu o sa mai fiu prietena cu ea, nu o mai inteleg cand vb despre prietenul ei trbb sa fiuu foarte atenta inloc sa invat daca nu o ascult se supara, dar cand vb eu despre prietenul meuu nu ma asculta niciodata si ma face si proasta nu mai suportt va rogg dati-mi niste sfaturii funda!crying

Răspuns Câştigător
| Lov3m3islittle a răspuns:

Mada_96mada id meu vb p mess si iti spun ce sa faci

2 răspunsuri:
| effect a răspuns:

Doamne deci voi generatia asta mai tanara nu prea stiti sa va exprimati
Nu inteleg nimic din ce ai scris aici
Incearca sa mai pui o virgula, sa scrii altfel
Ca sincer nu inteleg absolut nimic

| FluGg a răspuns:

Dupa fata care plange imi dau seama ca e ceva de rau dar fat-o incearca sa fi mai la obiect.n-o sa-ti prea citeasca lumea scrisoarea ta cu motivele de ce ar trebui basescu demis...