| Mya_3820 a întrebat:

dati si mie niste sfaturi. ma numesc Mya am stat cu un baiat 3 ani de zile pot sa zic ca eram obsedata de el si el facea ce vroia din mine si a ajuns sa dea in mine, si mai tarziu am realizat ca nu e bine ca accept ceea ce imi face si m-am desp de el, am stat desp 1 luna si ceva.eu nu il mai cautam eram indiferenta cum am reusit nici eu nu stiu. si el dupa 2 saptamana m-a sunat ca vrea sa ne impacam ca nu poate sta fara mine a inceput sa planga, cu toate ca mie imi era f greu sa cred ceea ce spune.parintii lui stiau de rel noasta si mama lui m-a invitat la ei. am vb cu ea si o zis ca totusi is 3 ani si sa ma gandesc mai bine, eu am zis ca sa ii mai acord o sansa cu toate ca nu cred ca s-a schimbat, eu inainte il sunam f des acum ca m-am impacat ma mai suna el dar nu stiu cum sa fac ce sa fac avem cateva zile si merge binisor.nu stiu ce sa zic dati si voi niste sfaturi cum sa procedez pe viitor cu el. eu una caut cat de multe scuze sa nu il sun ca nu vreau sa iau de la inceput obiceiurile proaste Va rogg! Va multumesc:X

Răspuns Câştigător
| zenbatista a răspuns:

Parerea mea este ca nu trebuia sa te impaci cu el,sti cum este proverbul asta:lupul isi schimba parul dar naravul ba,si-a facut niste obiceiuri proaste,daca nu ai reusit sa ii schimbi din comportament fata de tine,pe viitor din nou va face la fel,poate o sa te deranjeze ce am scris sau poate nu, dar tu decizi.Aaa si inca ceva gandeste-te de doua ori inainte sa faci ceva, dar gandeste-te foarte bine.

4 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Incercarea moarte nu are Roaga-l sa lase obiceiurile proaste ca o sa-l parasesti Mai departe ramane la aprecierea lui daca te vrea sau nu

| thealchemist a răspuns:

Daca esti masochista stai cu el.

| BlueR a răspuns:

Sunt destui baieti/barbati in lumea asta, si putini sunt idioti care habar n-am ce motiv au sa loveasca fetele/femeile! Maica-mea tot asa a facut, inainte sa inceapa tata meu sa dea in ea, era bine. Dupa ce a inceput cu prostiile, s-au despartit o vreme. Dupa cativa ani s-au impacat si el a inceput iar. De data asta erau casatoriti deja, pac-pac. Abia in 2000 am scapat de el si de betiile lui. Iti dai seama ca daca el dupa trei ani are tupeu' sa dea in tine, cum e dupa 10? straight face Deci, gandeste-te mai bine.

| Gini a răspuns:

E ceva de moment. Vrea sex si a inceput sa se plictiesca.O data ce a dat in tine o va mai face, asa ca uital sunt o multime de baiet/barbati pe lumea asta... O sa iti para rau treaba ta.