| KatyKat a întrebat:

deci continui intrebarea "http://www.TPU.ro/......pentru-ea/ " ...eu am vb cu ea, si ne-am impacat, cu Nina(( dar ea m-a intrebat daca doreste sa mai fim prietene, dar eu i-am raspuns ca nu stiu, trebuie sa ma gindesc, deci ce sa fac?

7 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Păi e cert că tu îţi doreşti asta, deci da! Baftă!

| ionik_1763 a răspuns:

Mai dai o sansa... icearca macar

| ionik_1763 a răspuns:

Incearca*

| RimePeHartie a răspuns:

Daca tu crezi ca de aum o sa fie alaturi de tine...merita sa ii dai a 2+a sansa

| KatyKat explică:

Eu nu cred ca va merge.

| cocoilno a răspuns:

Pai faci cum iti zice inima. daca crezi ca nina chiar asta vrea cu adevarat eu zic sa te impaci si eu am avut problema asta

| RainbowChaser a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa ii dai o a 2 a sansa, dar daca o da in bara si de data asta...nu cred ca e o prietena adevarata...big grin nu fac asta pentru funda