| elllaa a întrebat:

Deci vreau sa imi dati niste sugestii de cadouri pentru o prietena care face majoratul in curand si as vrea sa o surprind,e genul care nu pune accentul pe pret., ii plac chestiile originale simple si chiar nu as vrea sa ii dau bani as vrea sa ramana cu amintire de la mine.Va rog mult care aveti ideei ajutati-ma.Dau FUNDA:*

Răspuns Câştigător
| Lilianalili a răspuns:

Ia o coala mare de hartie, a3 sa zicem si scrii acolo : ma bucur ca esti prietena mea pentru ca, esti prietena mea si te iubesc pentru ca (nu stiu acum ce apelative folositi voi)..asta ca titlui si apoi insiri pe coala aia o sumedenie de lucruri pe care le apreciezi la ea, la voi, amintiri...etc
Faci coala sul, ca un papirus si legi la mijloc cu o fundita ceva si ca bonus poti sa-i cumperi si o bijuterie, lantisr, bratara, medalion pe care sa il prinzi de fundita aia big grin

| elllaa explică (pentru Lilianalili):

Multumesc multkissstiu sigur ca ii va placea, chiar e originala ideea si foarte tare!

1 răspuns: