| LarisaLari78 a întrebat:

Bună dimineața.Am 18 ani nu prea am o relație așa de bună cu părinți mei de asta de un an locuiesc singura mi am luat un apartament în chirie pentru că muncesc eu am încercat să am o relație bună cu ei dar ei dar ei mereu au făcut opusul am și o soartă cu ea mă înțeleg dar cu părinți nu.Cum pot avea o relație mai bună cu familia mea?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu mai poti sa ai o relatie buna dupa cate greutati si rautati le-ai facut. Acum iti veiz de viata ta si tariesti dupa cum ti-ai dorit: singura.

| 1onur a răspuns:

Soră*

Să-le faci o vizită alor tăi părinți și săle explici că ești fata lor și ca ai nevoie de ei și ca îți este dor de ei le simți lipsa spune-le ce ai pe inima și sufletul tău. Discută cu Soră ta sa vorbească cu ei și mergeți amândouă în vizită înțelegi? Mergeți amândouă altceva...

| Cipi1212 a răspuns:

Nu înțeleg de ce părinții tăi nu te iubesc.

| DnIon a răspuns:

Pina la urma ei sunt parintii tai si iti vor doar binele poate e problema la tine incearca sai intelegi sa spui ca ei si sa faci cum stii tu