| Mitza25 a întrebat:

Buna Dimineata Tpu.Deci imi place o fata din clasa dar mai am un coleg care o place si el.Cum pot sa o cuceresc eu?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O atacati amandoi in intelegere, si dupa aia il trdezi pe respectivul si-l barfesti cu tipa, parand cai vrei binele ei.si l-ai dat la o parte. dar nu pentru mult timp.fiindca toti santeti supusi acelorasi manevre si chestii.

3 răspunsuri:
| A_7901 a răspuns:

Acorda-i atentie si arata-i ca nu esti ca ceilalti baieti.

| monikka a răspuns:

Pentru inceput acorda-i atentia cuvenita de care fetele au nevoie, asa cum voi baietii vreti atentia tuturor asa o vor si fetele.Complimenteaz-o o sa ii placa...asta o face sa se simta importanta si pentru ea o sa fii cel mai tare.Intreab-o daca vrea sa va intalniti sa vorbiti si asa o sa ii castigi increderea.Nu baga strambe in defavoare prietenului tau! O va face sa creada ca esti obsedat nu indragostit.SUCCES MULT!

| OptimusPrime a răspuns:

Incearca sa stai mai mult de vorba cu ea.Sa ii arati ca o placi, sa fii mai comic(asa cred). Scoate-o la un suc si arata-i ca o placi.Nu e nevoie sa te ei la bataie cu colegul ala deoarece nu vei rezolva nimic.

Sper ca te-am ajutat, Windu!
Eu asa am facut si chiar a mers.Insa ea s-a mutat in alta tara si nu am mai vorbit cu ea.