| anonim_4396 a întrebat:

Buna dimineata, urmeaza sa fie sfantul Andrei si vreau sa-i iau flori unei fete. Acum ceva timp a specificat ce flori ii plac dar am uitat asa ca voi improviza, ce flori le plac fetelor cel mai mult sau ce s-ar potrivi pentru ocazia asta?

Răspuns Câştigător
| AnonimusTeo123 a răspuns:

M-ai bine sa ii dai trandafiri sau crini. Si eu sunt fata si imi plac la nebunie aceste flori. Dar ai grija s-ar putea sa aiba o alergie. Succes!

| Lukas1994 a răspuns (pentru AnonimusTeo123):

Crini parca spusese... Nu sunt sigur totusi, stiu sigur ca nu ii plac trandafirii.

6 răspunsuri:
| MeForeverAlone a răspuns:

Eu știu că oricărei fete îi plac trandafirii, dar nu știu dacă sunt potriviți ca dar de sfântul Andrei, pentru că este un simplu dar, nu e ca și cum o inviți la o întâlnire sau îi ceri să fie iubita ta. Așa că ai putea să-i cumperi niște crizanteme sau orhidee. Sau și niște lalele ar fi drăguțe, dar nu cred că se mai găsesc acum.
Baftă!

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Cel mai bun e un buchet cu flori diferite.

| Damonana a răspuns:

La majoritatea fetelor le plac trandafirii..acuma nu stiu daca asta a zis si ea.
Bafta:*

| denisa1213 a răspuns:

Incearca trandafiri, fetele ii iubesc

| Kareta_Veronica_2000 a răspuns:

Eu zic sa nu risti, ar trebui sa pui pe altcineva sa o intrebe din nou si sa iti zică tie, decat sa o dai in bară.