| Melissa7 a întrebat:

Buna dragilor.
Intr-o saptamana este ziua iubitului meu.Ce credeti ca ar trebui sa ii iau?
Tin sa menționez ca sunt cu el de putin timp iar el nu este genul de baiat romantic.
Va mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Un creion, un pix, un stilou, un tricou, un costum, o bratara si /sau un lantic din aur, o bicicleta, o motocicleta, o masina. Daca nu, ii poti oferi o seara frumoasa la un local sau nu, si un pupic.

6 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Ar trebui sa ii iei telefonul la verificat, s-ar putea sa te insele...

| Melissa7 explică (pentru OldSoul):

Ce te face sa crezi asta? happy

| OldSoul a răspuns:

"Tin sa menționez ca sunt cu el de putin timp iar el nu este genul de baiat romantic."
Trebuie sa stii daca merita cadou sau nu big grin

| Melissa7 explică (pentru OldSoul):

La inceput totul e frumos, toata lumea merita cadouri laughing
Putin inseamna 2 luni, dar noi ne cunoastem de mult timp happy

| OldSoul a răspuns:

Bine, m-ai convins, iai o sticla de vinlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ZuKest, ce te face sa crezi asta? happy