| roxyana03 a întrebat:

Buna du Funda+vot

Am stat cu un coleg de clasa, de cand am inceput skl, ne intelegeam si inainte perfect., dar, el e diferit, ii place sa faca misto, dar cu mine nu prea, dar el ma pune sa ma duc in tot felul de locurii cu el, ca sa poata sa funmeze, ma ia prin spatele skl, prin spatele sale de sport, peste tot, si nu`mi prea convine, poate ma vad profesorii. Noi eram intot deauna cu cearta, ne certam incontinu, din cauza ca eu eram cam geloasa, vreau sa ne inpacam, pentru ca tin foarte mult la el, vreau sa-i trimit un sms, sa-i zic cat de mult tin la el, sa-i zic ca ma duc cu el peste tot, doar ca il iubesc, si ca vreau sa fim din nou, impreuna. ca inainte. dar nu stiu ce sms sai trimit, ma ajuta cineva? voi ce sms ia`ti trimite? intrepetati voi un sms, si eu il voi trimite, va rog mult. Funda+vot

3 răspunsuri:
| GagicaCuPrajiturele a răspuns:

Uite, oricat ai tine la el nu esti catelusa lui.OK? apoi dac vrei sa mai fii cu el trebuie sa fie respectate niste reguli nu doar cum vrea el! Poti sa-i trimiti un SMS de genu:
Buna... Uite eu tin extrem de mult la tine si vreau sa fim din nou impreuna. Faza e ca te-ai schimbat prea mult si nu chiar in bine.Nu mai vreau sa faci misto fumand, luandu-ma cu tine prin locuri ascunse.Te iubesc mult dar asa cum te stiam inainte nu ca acum.tu ce zici?! Cam asa (m-am pus in locu tau sa vad ce i-as fi zis) deci, daca continua asa eu zic sa va despartiti de tot. ORICAT l-ai iubi asta nu inseamna ca faci doar ce-ti zice. Roaga-te sa-i cada un bolovan in cap ca sa-si revina la normal(ironic.lol) FUNDA?

| Ciocoflencea a răspuns:

Trimitei ceva de genul:Salut! vreau sa fie totul ca inainte sa ne intelegem la fel de bine, eu chiar tin la tine si vreau sa am o relatie de lunga durata cu tine.

| elenush99 a răspuns:

Buna roxana asa am patit si eu