| bobolina a întrebat:

e ffff interesant acest site:X.acum sa spun si eusad. sunt cu un baiat de 4 luni. el mom este in italia dar peste 1 luna vine acasaa.imi spune zilnic ca ma iubeste, ca sunt totul pentru el.renunta la prieteni ca sa stea sa vorbim chiar si de valentine's day mi-a trimis kdousad... dar, ma gandesc. oare poate sa ma iubeasca asa cum spune el chiar daca distanta e f marE?sad. ma gandeam ca ar fi dezamagit de mine in realitate si m-ar lasa chiar daca m-am atasat enorm de mult de elsad. pot sa spun ca e totul pentru mine si teama de a ne intalni sa instalat dejasad. am discutat si despre viata sexualabig grin. mi-a spus ca ma asteapta pana vara viitoare, daca nu el incepe cu alta fatasad. nu am ideebig grin

11 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Acum intrebi? Mai asteapta o luna si vezi. Apropo, cum esti cu el daca nu l'ai intalnit? De curiozitate doar.
Cand o sa'l intalnesti o sa vezi cum e el, si el o sa te cunoasca pe tine.
Sfat personal: nu te machia prea tare. orice varsta ai avea. cu cat mai putin cu atat mai bine.
Ca sa-ti raspund la intrebari: sigur ca te iubeste, mai ales daca renunta la prieteni. In general pentru barbati, prietenia e pe locul1, apoi berea si semintele apoi iubitele. Esti mai importanta pentru el, chiar si decat prietenii, deci ar fi in stare sa faca orice doar sa fie cu tine. Daca vorbiti online, inseamna ca ii place personalitatea ta, deci e un pas important inainte. Daca te'ar fi vazut pe strada, ti'ar fi vazut doar fizicul, asa te cunoaste personal, din cate se pare va si potriviti, deci...nu cred ca ar fi dezamagit. Daca ar fi dezamagit oricum, te'ar accepta ca prietena buna! =)

| Lorelai a răspuns:

Daca nu e dispus sa te astepte pana cand tu esti pregatita pentru sex, atunci cred ca nu te iubeste foarte mult. Poate tine la tine intr-adevar, insa nu stiu cat de mult te iubeste...

| ♥.Sagemix a răspuns:

E foarte simplu sa spuna ca te iubeste. atata timp cat tu nu stii ce face el acolo.hee hee Eu personal, nu cred ca te iubeste atata timp cat nu este dispus sa te astepte. happy Daca era dragoste adevarata si tu erai totul pentru el, nu iti spunea ca incepe cu alta fata.winking Pentru ca te iubea atat de mult cum spune, te astepta si incepea cu tine.
In fine, tu decizi.winking Am avut si eu un caz asemanator cu fostul plecat in Italia, dar nu despre asta e vorba.
Eu zic sa nu crezi tot ce spune, pana nu vine. Atunci iti va demonstra cu adevarat cat te iubeste. tongue

| flower a răspuns:

Cred ca esti foarteee indragostita de el. De unde sti tu ca renunta la prieteni ca sa stea sa vorbeasca cu tine, ha?! iti spune el nu-i asa? si daca renunta ce,, nu se presupune ca tu esti inaintea prietenilor lui, daca tot zice ca te iubeste? Tine-te tare fetito, baiatul asta doar vrea sa profite de iubirea pe care si-a dat seama ca o simti pentru el. Hai sa iti spun ceva. Nu stiu ce varsta ai, dar in 4 luni nu poate exista intre voi decat o atractie nebuneasca, esti indragostita de el, corect, insa nu il cunosti inca cu adevarat. Daca te-ar iubi asa cum spune nu te-ar constrange sa faci sex cu el. Cine iubeste rabda! In iubirea adevarata nu exista termene si conditii de genul celor pe care ti le-a pus "iubitul " tau. Sti ce imi spune asta despre el? Ca este interesat de corpul tau mai mult decat de inima tasad Totul depinde de tine, asa cum ti s-a mai spus! Insa acorda-ti respectul pe care il meriti si nu actiona contrar a ceea ce simti, de dragul unei iluzii! Bafta happy

| CHILIPIR a răspuns:

E clar ca tu esti indragostita dar nu poti sa bagi mana in foc pentru el. Fii precauta si asteapta inca o luna si va veti vedea. Iti vei da seama daca ce vorbeste este adevarat. Pana la urma nu cuvintele conteaza ci faptele!

| francesca a răspuns:

Te iubeste, dar nu poate asteapta pana in momentul in care tu te simti pregatita pentru sex.hmmm...o fi nerabdator, sau poate de la prea multa dragoste.la acest capitol tu decizi ce vrei sa faci.sa stii ca nu conteaza distanta atat de mult. daca aveti incredere reciproca unul in celalalt totul va fi okwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite asculta la mine, eu am fost cam la fel ea in spania eu rom si gandeste-te cum mera vb doar pe mess, acum sunt linga ea si ne e fff bine crede.ma ai rabdare si uite vezi si u el chiar te iubeste, crede-ma ai grija de el, nu merita sal pierzi parerea mea! numa bine

| dracdeingerash a răspuns:

Ai grija si fi pregatita pentru orice :* Astfel daca o sa iasa bine o sa te bucuri ca ai avut curaj si daca o sa fie greu sa poti sa treci pestewinking O sa iti dai seama daca merita sau nu, numai nu lasa pe nimeni sa te grabesca sa faci ce nu esti sigura happy

| Apophis a răspuns:

Eu unu nu sunt de partea relatilor la distanta... dar asta e la mine. Totusi ciudat mi se pare faptul ca a zis ca ar incepe cu o alta fata daca u nu ai sa vrei, pentru ca zic eu tear fi asteptat daca spune ca te iubeste atat de mult, dr nah. Nu te grabi, fa totul la timpu lor si cand te simti pregatita. Parerea mea. Bafta!

| lulu girl a răspuns:

Buna poti sa-mi dai te rog idu tau? vreau sa vbm in privat happy

| loredana99 a răspuns:

Pai... mi-a placut si mie de un baiat care e tot in Italia... dar nu cred ca distanta va distruge dragostea!