| anonim_4396 a întrebat:

Este normal ca un baiat sa stea cu o fata apoi sa se desparta, sa fie din nou impreuna apoi iar despartire fara sa dea o explicatie spunandu-i doar ca ea nu il intelege? Si dupa ceva timp, dupa ce ea are alt iubit sa o caute dand de inteles ca tine la ea si spunandu-i ca punea punct atunci cand simtea ca tine la ea, deoarece ii era frica sa nu fie ranit?
Se poate juca cu ea? De ce nu i-ar spune asta in fata ci doar pe mess?
Multumesc happy

6 răspunsuri:
| danaalexa a răspuns:

Pfoah daca e si increzut dal dracu de destept, nu il lasa sa se joace cu tine, daca iti zice pe mess exista doua variante: ori e pre timid ceea ce nu cred daca o fost cu tine ar putea sa iti zica in fata ori facfe glume.Sau poate chiat te place nu stiu fi atenta in orice caz!

| Deeiu a răspuns:

Ba el pun pariu ca ar putea sa o spuna si in fatahappy
Pun pariu!
Si da...se poate juca.sadsigh
cryingcryingcrying

| Deeiu a răspuns:

Da-i Dyanei funditawinking

| alina_7294 a răspuns:

Buna cred ca se joaca cu sentimentele tale asa o relatie din puntul meu de vedere nu are rost mai sunt si altii bafta

| Dyana4603 a răspuns:

Buna Bella.Stiu cum e si eu am trecut prin asta...Majoritatea baietilor nu au curaj sa spuna unei fete ceva in fata ci doar pe mess.nu e tocmai corect sa se joace cu ea si sa se impace apoi sa se desparta cand are el chef. Dar problema e ca el inca mai tine la ea si nu suporta faptul ca ea e cu un alt baiat. Fata ar trebui sa il cunoasca cel mai bine pe baiat si sa stie ce fel de persoana e, si daca e o pers. sufletista si se intoarce la ea, si daca fata inca il iubeste si a incercat sa il uite cu ajutorul altui baiat, sfatul meu e ca s-ar putea impak, dar sa impuna cateva "mini-reguli" / dar daca baiatul o joaca pe fata cum vrea el si fata inca il mai iubeste si sufera dupa el, sfatul meu este ca fata sa incerce sa-l uite pe baiat, si sa puna mult suflet pentru altul care sa ii demonstreze ca chiar o iubeste... sper ca ai inteles ce am zis eu pe-aici. bye

| ladymax a răspuns:

Da, exista situatii de genu, asa s-a intamplat si cu prietena mea cea mai buna, baiatul o tot parasea si iar erau impreuna, pana la urma s-au despartit vreo 5 luni, si iar s0au impacat, si iar s-au certat. Astia sunt genu de oamenii care orice s-ar intampla, intr-un final raman mereu impreuna... pentru ca pur si simplu ceva ii leaga, si nu o sa fie linistiti toata viata lor, decat unul langa altulwinking