| adbu a întrebat:

Este vreun psiholog pe acest site? Rog un mesaj in privat! Multumesc!

8 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Nu suntem psihologi (cel putin nu eu) dar te putem ajuta in privat daca vrei.
Lasa-mi un mesaj si te voi asculta cu mare drag.
O zi buna sa aihappy

| RAY a răspuns:

Ce probleme ai

| AtateaConditii a răspuns:

Niciun psiholog nu intelege mai bine decat un om care a trecut prin ceea ce ai trecut tu.

| ElenaSA a răspuns:

Cred ca mai bine contactezi un psiholog real. Te pot ajuta daca-mi spui problema.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt psihiatru.

| adbu explică (pentru anonim_4396):

Din pacate nu putem vb in privat deoarece nu imi permite statutul de junior (aleg in privat a raspunde pentru fiecare intrebarilor suplimentare ce-mi sunt adresate intr-un spatiu mai condensat)

| Mădălllinna a răspuns:

Cu siguranta! happy

| Jasmin23 a răspuns:

Nu sunt dar ma pricep sa dau sfaturi destul de folositoare.