| bby a întrebat:

Eu am 15 ani si sunt cu un baiat mai mare decat mine:-s el are 20 de ani love struck
Suntem impreuna de 1 luna love struck
El ma iubeste dar eu cateo data simt sa tin mult la el love struck iar cateo data simt ca m-am saturat sa fiu cu el crying
Nu stiu ce sa fac :-s
Ma puteti ajutabatting eyelashes Fundawinking

Răspuns Câştigător
| scorpio31 a răspuns:

Hi! Si eu sunt cu un baiat mai mare decat mine cu 5 ani dar asta nu conteaza, important e ca sa va iubiti, iar atunci cand simti ca te-ai saturat sugereaza-i o pauza, cred ca va intelege... sper ca o sa reusiti pan'la urma:d

3 răspunsuri:
| dilayla a răspuns:

Esti tinerica, asa ca eu cred sa lasi lucrurile sa decurga normal, si urmeaza-ti sentimentele, un proverb zice''timpul le rezolva pe toate'' daca nul mai vrei i-ti vei da seama singura, bafta!

| JustEdy a răspuns:

big grin pai Spune-i ca atunci cand n-ai chef de el apare o urgenta de ex:m-a sunat mama sau am am treaba.Si Cand iti place de el Sarutal si excital cum vrei tu Adica manipuleaza-ltongue Funda? Doar un raspuns e tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te mananca in scoica, ca pe zambilica. dar nu ai tinut cont de varsta ta si de faptul ca alearga hormonii in tine, si te fac sa urli dupa p. a precum tarzan dupa elefanti prin jungla.ilvei parasi asa cum gandeai de cand l-ai cunoscut. el va suferi, si pe tine te va durea in paispe, fiindca deja mai ai doi iubiti si te gandesti la alti vreo patru.asta stim doar noi doi, ceilalti habar nu au. ce stiu eu, si tu nu stii e ca; va merge cum vrei tu pana iti faci o reputatie proasta, crezand ca ai barbatii si lumea la picioare. dupa aia vei deveni o femeie obisnuita care se va multumi cu putin, si care va zice; tot doi nadragi, tot doua picioare.problema e asa; GRABESTETE.ai o gramada de treaba si timpul trece repede.in defavoarea noastra si mai ales a voastra a femeilor.