| raul_7584 a întrebat:

Buna,eu am o mica problema cu matusa mea:
Eu am 19 ani, merg la sala, joc fotbal profesionist.
Unchiul meu a divortat si si-a luat o nevasta de 23 de ani foarte buna,ninfomana.
Parintii mei sunt plecati in Spania si eu stau la unchiul meu acasa,el pleaca cu zilele de acasa cu afaceri si matusa mea ramane acasa singura,si cum am zis mai sus este ninfomana(daca asta se scrie,sper sa intelegeti)si se da la mine in fiecare seara cand iubita mea nu vine pe la mine,nu stiu ce sa mai fac,cum sa o fac sa inteleaga ca nu vreau sa fac sex cu ea,si chiar daca as vrea mi-e rusine ca pana la urma e nevasta unchiului meu care ma tine la el acasa,mi-a cumparat masina si altele..., ajutati-ma, ce ma sfatuiti sa fac ca sa scap de ea? Va multumesc

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai scapare gagiule.ai matusi? ai si probleme.asta e.neamurile nu ti le alegi.si pe langa neamuri bune, mai sant si neamuri proaste, si neamuri de traista...etc.

| cristy3991 a răspuns:

Continua sa o refuzi si pana la urma va realiza ca nu reuseste nimic si te va lasa in pace.

| ℓDℓ a răspuns:

" nimfomana"
Vorbesti cu ea clar si raspicat ca nu vrei sa ai cu ea nici o aventura.
Ma gandesc ca nu chiar sare pe tine.