| anonim_4396 a întrebat:

Eu anul acesta termin clasa a VIII a, eu am prietena cea mai buna in clasa, cum terminam mergem la licee diferite si as vrea sa ii fac cadou un fel de film de cateva minute... si nu am idee de ce melodie sa pun pe fundal, as vrea sa imi dati voi ceva melodi de genul " Vitamin C - Graduation (Friends Forever) "... ceva de genu' (daca se poate in romana sau engleza )

fundabatting eyelashes pentru cele mai frumoase

2 răspunsuri:
| Noctzia a răspuns:

Eu stiu cateva dar nu stiu sigur daca o sa iti placa.
Hannah Montana-True friends
Avril Lavigne-Girlfriends
Avril Lavigne-Innocence
Cam astea le stiu eu. Nu ti-am dat cine stie ce dar sper din tot sufletul sa iti placa.

| gropitza_2326 a răspuns:

Lasa tu hannah montana.cumparai si tu o bratara din argint sau din aur. cercei sau.un lantisor de gat.da sa fie finutz.