| anonim_4396 a întrebat:

Buna straight face...
Eu chiar nu mai pot, il plac enorm si cred ca ma place. Azi se jucau cu un ghem de hartie si alergau printre care si el si ma atins asa el a fost, dar a vrut sa nu-l vad. Intra in clasa la mine, pe mess e super super. Eu chiar nu mai stiu, adica am impresia ca el vrea sa fim numai noi doi ca sa vorbim... De iesit la intalnire cu el nu pot sunt prea mica, am aproape 13 ani, el are 13!
Singura modalitate ar fi sa venim mai devreme la scoala, sa ne plimbam pe-acolo (ar fi perfect)... dar nu stiu cum sa-i spun, nu stiu daca ma place sigur, nu stiu nimic.
Ca ma iubeste si chestiile de pe mess le-ar fi putut inventa. Dar mai e si uitatu ochi in ochi de o saptamana, si... Victorieee azi am vorbit prima oara mai mult, (cand ma privea si el), despre geografie. A intrebatin general daca ne-a ascultat, ei urma sa aiba geografie. dupa aia m-a intrebat pe mine, daca m-a ascultat si ma rog! Nu stiu cum as putea sa-l fac, sa fie mai deschis, cred ca ma place adica cu atinsu cand nu ma uit eu si fugitul dupa aia mi s-a mai intamplat la un baiat care eu nu-l plac insa el e disperat...Nu stiu ce sa cred, cum sa fac, si daca ar fi bine sa fac lucrul asta!
PS: nu e un baiat din ala golan, e foarte de treaba si era vizibil afectat azi laughing daca il asculta sau nu la geografie!

4 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Pai fii tu mai indrazneata si intreaba-l sau invita-l sa va intalniti dimineata mai devreme la scoala

| Romancutza a răspuns:

Zii ca il placi sa daca puteti fi impreuna, nu ezita "daca nu risti nu castigi"nu?

| Eyleen a răspuns:

Iti dau o idee... Fa un oracol cu mai multe intrebari iar una dintre intrebari sa fie "Ce parere ai despre mine?" Sa dai oracolul mai multor persoane ca sa nu fie primul care completeaza... Sper sa mearga. Bafta!

| T3ddy a răspuns:

1. fa un oracol cu urmatoarea intrebare: -Top 3 la fetewinking
sau
2. vb cu el in particular, si spune-i ca iti place de el si ca ai vre sa fii cu elwinking