| AndreeaAndreea5678 a întrebat:

Bună, eu şi soţul meu ne-am certat foarte tare, suntem căsatoriţi legal cu acte împreună. Am decis să stam 2zile separat macar, aşa că am plecat la părinţii mei. Când am ajuns la ei nu ştiu cum şi-au dat seama ca sunt suparată pentru că nu le-am spus şi nu vreau să le zic de ce voi sta la ei 2zile pentru că în ziua când eu şi sotul meu ne-am căsătorit tata i-a zis că daca nu are grija de mine va avea de a face cu el, îmi puteţi spune ce pot face?

3 răspunsuri:
| KovacsB a răspuns:

Poti face un ceai calmant.

| Cipi1212 a răspuns:

Tatăl tău este grijuliu cu tine. E vai de soțul tău.

| dusmanul86 a răspuns:

Ai putea sa vorbesti cu parintii tai si sa le spui ca nu ai nevoie ca ei sa se bage.ca ai venit la ei pentru ca ai nevoie de un loc unde sa iti aduni gandurile ca sa vezi ce sa faci pentru tine si viitorul tau.