| paulaelena a întrebat:

Bunahappy eu stau cu prietenul meu de ceva vreme dar nu stiu...parca imi este rusine de el..., ma puteti ajuta cu asta? pentru ca eu chiar tin mult la el love strucklove struck

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tii la el atunci e normal sa-ti fie rusine caci daca nu ti-ar fi rusine inseamna ca n-ai avea nicun fel de sentiment pentru el, unul mai deosebitwinkingSunt sigura ca-ti va trece cu timpul ca va veti cunoaste mai bine si veti vorbi direct fara rusine, dar pana atunci fi tu insuti! PUPICI!

4 răspunsuri:
| ╔═.♥.══════╗ a răspuns:

Trebuie sa-i spui. el daca tine la tine trebuie sa te ajute sa te simti bine, in largu tau

| thealchemist a răspuns:

Cum adica rusine? chiar nu inteleg. aveti o relatie intima, sau nu?

| ysabelutza a răspuns:

Nu trebuie sa ti fie rusine de el. oare ti se intampla asta pentru ca ti ff mult la el. este ff posibil sa te simti asa din cauza unei relatii sexuale. nu ti sa mai intamplat? daca tu ai decis sa ti'o incepi atunci trebuie sa fi sigura de consecinte.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Ţii la el dar ţi-e ruşine de el?! laughing
Eşti doar o altă superficială. Eşti maxim atrasă de el, nici într-un caz îndrăgostită sau dornică de-o relaţie serioasă.
Mai bine lasă-l căci are şi el dreptul la fericire în braţele uneia care, pentru început, nu-i este ruşine de el şi-l acceptă aşa cum e!
Cu ce să te ajutăm noi? Maturizează-te!