| anamisis a întrebat:

fac un apel catre useri ce locuiesc in Arges, mai exact comuna Arefu sau imprejurimi, as dori o informatie legat de o familie din Arefu

Răspuns Câştigător
| gigel68 a răspuns:

Ce fel de informatii? trimite-mi mesaj.

5 răspunsuri:
| gigel68 a răspuns:

Ce anume te intereseaza? daca e ceva serios pot sa te ajut.

| gigel68 a răspuns:

Vezi ca acum se poate. trimite-mi cu incredere.

| anamisis explică:

Ptr mine e destul de serios, ma intereseaza info referitoare la o familie de acolo

| anamisis explică:

Da pentru mine e destul de important ce vreau sa aflu daca poti da informatii intra pe id ul george_9285

| anamisis explică:

Statutul de membru junior nu permite trimiterea de mesaje acestui utilizator. nu ti pot trimite mesaj, nu stiu de ce nu ma lasa sad intra pe acel id te rog