| NoNameJunior a întrebat:

Buna!
fetelor, aveti prietene adevarate?
daca da, cum incepe povestea voastra?
eu astazi m-am impacat cu cea mai buna prietena a mea.ne-am certat dintr-o banalitate dar astazi ne-am impacatlove strucklove strucklove strucklove struck.

Răspuns Câştigător
| katy9801 a răspuns:

Suntem prietene din clasa I,am mers impreuna si in grupa pregatitoare,dar atunci nu stiu de ce intre noi nu era o relatie de prietenie,dar mai mult de dusmanie! Straniu! Acum ne amuzam pe faptul acesta! Ne certam,ne impacam,ne diezmerdam cu cuvinte de genul "nebunasco",daca se intimpla sa ne suparam ne trece repede,dar cel mai tare ne-am certat de curind,de la nimic, dar acum ne-am impacat si sper sa nu se mai repete, mie ffrt greu fara ea! Asta am simtit-o atunci cind nu am vorbit deloc citeva zile! Sper sa raminem prietene pe tot restul vietii!

5 răspunsuri:
| valla a răspuns:

Buna,eu am 22 de ani si prietena mea la fel, eu am fost cu fratele ei acum vreo 7 ani si jumatatelaughing si pe atunci nu prea o suportam ca mi se parea ca-m fitoasa si apoi de cate ori ma vedeam cu fratele ei venea si ea si am inceput sa fim doar amice apoi eu m-am despartit de fratele ei si am ramas amundoua in parc si din gluma ne am luat la bataielaughingsi din clipa aia am ajuns nu cele mai bune prietene si 2 surori care erau nedespartite si eram in stare sa facem orice una pentru cealalta, dar pacat k ea e plecata acum in londra dar si acolo suntem cu sufletul una la cealalta si ne iubim foarte mult si nu as schimba-o pe nici una:*

| DNSK a răspuns:

Ii pentru fete, si ma gand k media de varsta e 12 ani.da mna.ma bag si eu in seama.cel mai bun prieten al meu, marius. Am crescut cu el de la 5 ani si acum dupa 18 ani de zile, el in Italia si eu in Romania, vorbim, ne vaitam unu la altu si facem planuri de betie cand vine acasthinking cel mai bun prieten inseamna sa treci prin probleme si probleme sa plangi cu el, sa planga cu tine, sa-ti intinda mana de fiecare daca cand esti cu un picior in groapa. cel mai bun prieten inseamna mai mult decat iesit zilnic afara, si baut suc! cel mai bun prieten nu merge acasa daca u ai probleme afara! nu pleaca si te lasa.bafta mare s-aveti

| sunshine939 a răspuns:

Pai am intr adevar o cea mai buna prietena.la inceput eram doar cunostinte o vazusem decat de 2 ori in grupul nostru de prieteni.intr o zi am vb cu ea pe mess si mi a spus ca s a desp de prietenul ei.am sunat o s ane intalnim.am stat 3 ore de vorba in fata unui suc.si pur si simplu mi s a parut a fi o persoana de incredere.iar timpul mi a aratat ca nu m am inselat.desi acum nu ne leaga nimic nici scoala nici prieteni.suntem cele mai bune prietene...

| ImYourFuckingNightmare a răspuns:

Mdeah, pe lumea asta RAR gasesti "prieteni adevarati".
Deci, nu am asa ceva.

| OanaVlad a răspuns:

Da happy Este o fata pe nume Bianca (ca pe sora mea big grin) Ne-am cunoscut la scoala.E in clasa cu mine din clasa I si ne inteleg ff bine happy Dar m-am cam suparat pe ea deoarece ea sa ajezat in banca cu o alta colega... Incepe sa-mi treaca si sa-mi revina... Suntem BFF (CMBP- cele mai bune prietene big grin) Apropo ce bine ca te-ai impacat cu prietena ta! Sper sa fiti prietene pe veci big grin