| fratiikaramazov a întrebat:

Fetelor, voi cat de geloase sunteti pe iubitii vostri? Adica pana unde mergeti? Sunteti ok daca prietenul vostru mai are si alte prietene bune cu care vorbeste si cu care se mai intalnste din cand in cand? sau ati vrea sa fiti singura fata cu care vorbeste?

6 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Nu, barbatii sunt niste sclavi sexuali / empatici care trebuie tratati cu dispret in cazul in care au prieteni de sex opus. Nu este normal sa aiba alte relatii de prietenie in afara de cea cu prietena sa.

Daca un barbat indrazneste doar sa faca aceasta magarie, acesta trebuie castrat indopat cu viagra si legat de pat, restul actiunilor nu sunt apropiate pentru acest site.

Pe ce lume traiesti tu acum, sincer, sa fi singura fata cu care vorbeste? Si daca are mama si sora ce o sa faci?

| biiannncaa a răspuns:

Geloasa e bine sa fii in limita bunului simt si in asa fel incat sa nu fii penibila. Daca iubitul tau vorbeste sau iese cu alte fete e bine. Inseamna ca socializeaza si e un lucru bun. Dar daca se da la ele si o sa i se urce la cap si asa te va insela. Si eu vorbesc cu alti baieti si el nu are nimic impotriva. Mi se pare normal.

| Alesyaa a răspuns:

Mai intai trebuie sa vezi care este personalitatea acelei fete sau acelor fete, daca iubitul tau are o prietena mai buna trebuie sa il intrebi de cat timp cunoaste acea fata, trebuie sa fi foarte foarte atenta cand iti intrebi iubitul de acea fata sa nu se vada pe fata ta gelozie, pentru ca este posibil ca iubitul tau sa iti dea papucii daca duci treaba asta cu prietenele lui prea departe

| madutza114 a răspuns:

Pai cred ca e bine sa fii si geloasa adica asta inseamna ca tu chiar il iubesti pe prietenul taw si ideea e ca daca el are si alte prietene e ceva normal atata timp cat tu esti singura lui iubita nu ai de ce sa-ti faci griji happy

| DeleteAcount a răspuns:

Depinde la cit de departe ajunge prietenia lui cu acele fete...
Daca as fi geloasa pe el as fi in stare ca sa scot din viata lui acele fete, sau sa le indepartez de el, sau as incerca sa le spun /sa le previn sa nu mearga mai departe (asta depinde si cit de mult il iubesc pe acel baiat )
Daca as avea foarte mare incredere in iubitul meu si as sti ca e doar o prietenie nu mi-as face griji...
Totul depinde si de situatie.winking

| gfghn a răspuns:

Daca sti sigur ca te iubeste nu trebuie sa ati faci griji. Daca esti geloasa asta poate insemna ca ai dubii cu privire la cit de mult te iubeste.Nu cred ca ar trebui sa-ti faci grijii fete baietii 'poate el le considera doar simple "prietene cu care sa-si petreaca timpul. Poti totusi sa vorbesti cu iubitul tau daca te deranjeaza atragei atentia sunt sigura ca o sa te inteleaga, rezolva problema doar vorbind cu el spune'i simplu in fata ce te deranjeaza poate si el ar face la fel.