| Andreidașchevici a întrebat:

Bună. Îmi place de o fată de la mine din sat. E frumoasă. Cum pot să fac să se îndrăgostească de mine. Ce să fac? No hate. Dau funda

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti, asta este realitatea!
Nu poti sa comanzi unui om sa se indragosteasca de tine, daca nu simte nimic pentru tine.
Dar poti sa-i vorbesti, poti sa-i faci complimente, poti sa incerci sa o inviti in oras, iar daca accepta, inseamna ca si ea te place.

| sierra1 a răspuns:

La doișpe ani, ar trebui să rezolvi altă problemă, de ex asta:

https://www.tpu.ro/......-test-sau/

| Mosotti a răspuns:

Nu ai ce sa faci, daca te place si ea mult, se va indragosti automat de tine, altfel nu merge, asta este.

| gabicoo a răspuns:

Faci drifturi cu căruța! Așa o dai pe spate!

| Lioana a răspuns:

Ori se indragosteste singura de tine, ori nu se indragosteste deloc. Fii tu insuti si daca e sa fie, va fi.

| Silviullet a răspuns:

Salut. Stiu cum e la sat, acolo am trait. Mai cunosc faptul ca mai toata lumea se cunoaste cu toata lumea, deci e relativ mai greu sa combini pe cineva. Ce trebuie sa faci pentru inceput, parerea mea, e sa intrii mai intai in acelasi anturaj, sa nu fii prea direct, sa te dai la ea (poate nu e una care cauta sau nu îi plac libidinosii), fii tu, fii dragut, arata ca tu nu esti ca ceilalti(sau nu esti creea ce spune lumea). Nu fi zgarcit, daca prietenii ies la bere, iesi si tu.
Poarta-te frumos, fii relevant im ceea ce spui.
Îmbrăcate frumos, asortează-te, ai grija de tine(par fata corp curat si ingrijit).
Mai apoi daca vezi ca si ea comunica cu tine, incearca sa i transmiti, nu direct ci prin miscari, vorbe frumoase, zambete largi. Daca vezi ca iti raspunde cu aceeasi moneda, treci la pasul urmator, intreab-o! Dar nu pe Facebook ci fata in fata, poate la un party, la un suc.
Multă bafta îți urez, poate revii peste ceva timp cu reușita!?

| Palorma a răspuns:

Este o metodă de manipularelaughing
1. Acorda.i multă atenție. (Bag.o in seama mult). Fă asta pentru câteva săptămâni. Minim două
2. După ce i ai dat atenție in cele doua saptamani, iesi brusc din viata ei (pur si simplu nu o mai băga deloc in seamă)
3. Dupa cateva zile cauta o scuza si acorda i din nou atentie.
Fă lucrul ăsta, iar acea pers. va începe sa te placa.
Nu recomand lucrul ăsta daca nu vrei sa o manipulezi))

| Ella66 a răspuns (pentru Palorma):

= )) nu la toate merge sa dai ghost

| Pnin a răspuns (pentru Palorma):

Penibil.