| Ctmfresh28 a întrebat:

Buna imi place de o fata, i-am cerut id de mess si mia la dat, am mai vorbit pe mess o samptamana si dupa i-am cerut nr de telefon si a spsu ca nu mil da.De ce oare? Sa mai insist? Oare se va supara? Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| xoxoo20 a răspuns:

Poate ca si ea te place, avand in vedere ca ti-a dat id-ul de mess. Incearca si mai insista " Incercarea moarte n-are " si daca vezi ca nu iese nimic stii ce trebuie sa faci. :d

7 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Daca te placea abia astepta sa-i ceri nr.dar poate vrea sa fiti doar prieteni virtuali.

| ion933 a răspuns:

Oriii are prieten orii vrea rugata dar vorbeste mai mult cu ia glumeste cu ia si dupa ce aii o relatie mai buna cu ia de prietenie cerei numarul sau zii ceva de genu mai imi daiii o data numarul tauu glumeste cu ia frate la fete le place chestiile astea asa as face eu dar tu faci cum crezii

| Elenamiki a răspuns:

Nu insista ca se va supara happy daca are iubit stii? poate are un iubit si de asta nu ti'l da happy incearca sa vorbesti cu ea dar nu sa o abordezi cu fraze de ''boschetar'' cum ar fi: ce faci frumoaso? sau multe altele laughing vorbeste cu ea mai mult intreab-o cum e la scoala afla despre pasiunile ei vorbeste cu ea despre ele happy si poate o sa inceapa sa te placa si ea si o sa-ti dea si numarul si o sa fiti si impreuna ^^ succeshappy app nu ii fa complimente prea esite din comun ca pe urma o sa rada de tine si multe altele :*:*:* BAFTA >big grin

| Ctmfresh28 explică (pentru Elenamiki):

Iubit nu are si cred ca ma place ca mai toti o enervau si venea langa mine ca sa vorbim...deci

| Elenamiki a răspuns (pentru Ctmfresh28):

happy pai intreaowinking incercarea moarte n-are laughing) big hug

| Corinaelena5 a răspuns:

Sincer...ii poti duce un buchet de flori, inghetata si invit-o la o plimbare prin parc. poti sa ii oferi un parfum daca vrei...incearca sa glumesti cu ea sa o faci sa rada

| sss22 a răspuns:

Pai.o cunosti personal?
daca da : iti dadea nr de telefon doar daca are un prieten deja

daca nu : poate nu e de varsta ta si ii e frica sa nu o descoperi

sper ca te-am ajutat