| Ruxi1999 a întrebat:

imi place de un baiat ff mult prima data nu mi-a placut dupa ce el a refuzat sa fim impreuna si toutusi sunt un fotomodel si tot ma refuza ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| anapufy a răspuns:

Spune-i mai multe despre tine poate daca afla despre caracteru' tau ii va placea de tine... cu sarmul tau de fotomodel il vei cuceri.mult noroc!

12 răspunsuri:
| pisoias a răspuns:

S-ar putea sa nu-i fi placut caracterul tau.Sunt unele persoane pentru care conteaza mai mult comportamentul si sensibilitatea sufleteasca decat infatisarea fizica.

| EmaS a răspuns:

Sa cauti pe altul care te merita.

| enverhoxha a răspuns:

Hm. Mie îmi plac fotomodelele...

| yhsay a răspuns:

Si daca esti fotomodel ce? Asta nu inseamna ca arati bine (cunosc destule) sau ca ai baietii la picioare.

| AndddRu a răspuns:

Nu merita sa te combini cu el daca sentimentul nu este reciproC[nu simte si el ceva pentru. tine]. TReBuIe Sa trEcii pe.O sa gasesti si alti baieti. Sfatu'meu.Sau daca nu fa l sa simta acest lukruuu pentru. tine[IMPRESIONEAZA'L]P.s sper ca te am ajutat. Fundaa?

| Adinkra a răspuns:

Faptul ca esti fotomodel ar trebui sa il dea pe spate? poate o sa fie un soc pentru tine informatia asta dar ambalajul nu este totul. E ok sa ai langa tine o femeie frumoasa, te face sa te simti mandru si iti hraneste orgoliul masculin cand ceilalti intorc capul dupa ea. Dar la sfarsitul zilei mai ai nevoie si de alte amanunte intr-o relatie. Daca intr-adevar vrei sa fii cu el fa ceva in privinta asta si nu astepta ca aspectul tau fizic sa faca totul. Si femeile frumoase trebuie sa cucereasca barbati.

| kiteen a răspuns:

Inseamna ca acel baiat nu pune aspectul fizic inaintea personalitatii. Incearca sa il faci sa te cunoasca mai bine si poate te va placea...

| Corinastf a răspuns:

Incearca sai dai impresia ca nu iti pasa.Stiu ca e greu dar in situati de genul asta e bine, sau intereseaza-te daca are iubita si daca nu atunci fa rost de id si vorbese cu el foarte mult incearca sa te incadrezi in el sau ceva de genu pana la un timp o sa inceapa sa te placa

| Deny_6865 a răspuns:

Incerca sa-l faci gelos cu altu si dupa aia o sa vezi daca este gelos si daca te place o sa vina el singur la tine dar daca nu te place el nu te merita baiatul ala

| alex_6075 a răspuns:

laughing) si ce daca esti fotomodel crezi ca baieti cauta numai un corp reusit cine stie probabil esti naspa ca persoana sau el nu vede nimic la tine tongue

| Channel_8872 a răspuns:

Arata-i ca nu iti pasa. Fii indiferenta.

| FuzzyMind a răspuns:

Buna. Aici depinde de gusturile fiecaruia, daca lui nu ii plac fetele gen fotomodel (culmea), asta e. Incearca sa te atasezi cat mai des de el si poate o sa-i placa, insa nu forta nota. Bafta happy