| Paula2323 a întrebat:

Buna imi place de un baiat si in ultima vreme petrec timp cu el datorita celei mai bune prietene care m-a ajutat.A avut idea sa mergem dupa el la magazin sa luam ceva si dupa ce l-am urmarit(stiu ca nu-i frumos) s-a intors si a zis sa mergem pe teren si am mers dar nu stiu cum se face ca aproape mereu o dau in bara in preajma lui. Unii dintre prietenii mei cu care mai stau cand nu sunt cu prietena mea, nu stiu cum se face ca vor sa plece, unii zic cai enervant uneori altele ca le e rusine ca se fac de ras pe teren si asa se duce sansa mea pentru ca ma simt ciudat sa ma duc singura acolo.Deci cum sa ma apropii si mai mult de el sau sa ma placa si el nu este timid pur si simplu te intreaba dau fundita big grin

Răspuns Câştigător
| DaReZon a răspuns:

Pai spune-i cu inima la gura ca il placi. Daca te v-a refuza, asta e, inseamna ca nu esti facuta pentru el.

| Paula2323 explică (pentru DaReZon):

Buna,acel băiat a aflat ca-l plac și a fost destul de ok dar acum nu prea îl mai înțeleg, în unele zile este indiferent iar în altele ii pasa și nu mai îmi pot da seama ce vrea sau la ce se gândește și încă ceva important, m-a întrebat dacă m-am supărat pe el și i-am zis ca nu m-am supărat dar acum m-am cam supărat pe "toanele" lui.

| DaReZon a răspuns (pentru Paula2323):

Eh, aici poti spune si de "stare". Eu am 2 stari. Cateodata merg pe strada si salut pe toti cunoscutii, iar cateodata merg si ma uit tot inainte, pentru ca nu am chef de nimeni.

| Paula2323 explică (pentru DaReZon):

Si asta se poate pentru ca de obicei îl găsesc în stări diferite, de exemplu ba are chef de caterinca și nu-i pasa de cine face caterinca, ba este funny, ba este trist sau n-are chef de nimeni dar nu cred ca era asta pentru ca era cu mai multi, cu mai multe mai precis pentru ca ii place sa stea intre fete...

| DaReZon a răspuns (pentru Paula2323):

Lol, doar renunta la el. Mie nu imi pasa de nimeni.

9 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Incerca sa petreceti mai mult timp in preuna sa il chemi pe la tine ( ca ai patit ceva la nu stiu ce de ex pc si sa te ajute ) sau cu alte chesti... gasesti tu.

| DaReZon a răspuns:

Apropo, sa imi zici ce ti-a raspuns happy

| Antyss08 a răspuns:

Spune-i ce simți, întreabă-l dacă simte ceva pentru. tine, dacă nu atuci întreabă dacă ar vrea să fie împreună cu tine sau dacă atunci prieteni până vă mai acomodați, adică să vă mai dați timp.

| AndaluziaM a răspuns:

Paula vad ca ai ales raspuns castigator deci nu-i nev sa mai rasp(in aceias situatie sunt si eu dar nu am indraznit sa-i zic...)l-ai spus?
Ce ti-a zis?

| Paula2323 explică (pentru AndaluziaM):

Nu i-am zis inca dar cand prind tupeu si momentul potrivit o sa o fac si poate o face el primul.mai sti?