| valitza123 a întrebat:

In cateva zile prietena mea isi va sarbatori ziua de nastere. M-am gandit sa ii dau cadou un tricou personalizat, insa am o nelamurire. In cat timp se poate face tricoul?

Răspuns Câştigător
| Lostlyric a răspuns:

In functie de seriozitatea firmei de printare, de calitatea materialului si de factorul de weekend, intre 1 si 4 zile. Se poate imprima si in termen de vreo 10 de minute, daca ai deja ales print-ul, tricoul si firma nu are clienti inaintea ta.