| saralara100 a întrebat:

Buna,in curand o sa am un baietel dar nu stiu ce prenume s-ar potrivi cu MATEI,

16 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Luca,Alexandru,David

| stlucian a răspuns:

Vezi prenume din familie(tata/bunici/unchi) fiecare o sa fie mandru de asta si bineanteles in felul lui big grin.
Poate la botez sa fie mai generos thumbs up

| Dariusuu a răspuns:

Darius.

De ce nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine imi suna Matei Alexandru, dar eu i-as lasa doar un prenume, e mai frumos, mai simplu si mai original.

| Sadop a răspuns:

Sergiu, Andrei, Adrian, Alin, Cristian, Dragos, Denis, Darius, Rares, Serban, Iustin, Radu, Robert, Razvan, Tudor.

| KMaddieK a răspuns:

Mie imi plac numele nu prea folosite de exemplu Nicolas, Eric, Eduard, Rares, Robert

| CVane a răspuns:

Florin,Alexandru,Eduard,Andrei,Adrian,Costel.

| georgeta27 a răspuns:

Cristian
David
Darius
Luca
Alexandru

| Johndoe2023 a răspuns:

Ragnar, Guillaume, Roland,

| Roses a răspuns:

Florin, Alexandru, Catalin

| Robi673547 a răspuns:

Dragos?

| cookie14 a răspuns:

Parerea mea e ca s-ar potrivi cu ALEXANDRUhappy

| andreisirghi27as a răspuns:

Poți să te uiți puțin aici :http://www.krimket.ro/semnificatia-numelor.php

| Wappow a răspuns:

Ce zici de Rob? Dece? Pentru ca daca te duci intr-o tara straina o sa vina mai usor sa scrie sau sa inteleaga! Nu se mai poarta nume romanesti tongue

| INGERsiDEMON1426 a răspuns:

Robert, Erick, Alexandru, Vlad,, Catalin, Darius, George, Sorin FuNDIIIITAAA?

| 0anonim0 a răspuns:

Vlad