| justsmile8 a întrebat:

In scoala mea este un baiat super dragut care mi-a dat cateva semne ca ma place.
1.imi zambeste
2.intra in vorba cu mine
Insa, ieri a scris pe un site de socializare ca place alta fata.Si fata aceea spune ca nunpe ea o place.Ce sa mai inteleg? Ma place? O place pe ea? Funda:*

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Poate o place si pe ea dar si pe tine

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Te place si pe tine, si pe ea, dar si pe altele. Acum doreste sa pescuiasca, dar nu prea stie cum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa faci si tu ceva.Altfel il pierzi.Iti spun din proprie experienta...
Acum doua zile o femeie frumoasa, pe care am intalnit-o in autobuz, mi-a dat tot asa cateva semne ca ma place.
1.mi-a zambit
2.a intrat in vorba cu mine
3.s-a prezentat
4.m-a intrebat de acte
5.mi-a dat amenda
6.mi-a zambit iar.
Apoi a plecat si eu am stat ca un prost.

| manuel72 a răspuns:

Cu tine e inca in faza de tatonare a terenului.

| Aly07 a răspuns:

Pe niciuna, se place pe el insusi.

| Kamiichu a răspuns:

Uneori baietii "joaca" intre doua ca sa vada care-i mai buna laughing

| caiboiul a răspuns:

Te place pe tine dar nu ie sigur ca il placi.