| Ingerash_1940 a întrebat:

Intrebarea mea este :
Mam intilnit cu un baiat dupa care peste citva timp ne-am despartit, noi vorbim acum dar rar, dupa cum vorbeste el pare a nu vrea impacare.
Iar daca incep vorba ceva de noi doi el schimba subiectul ori nu vrea sa-mi raspunda.
Ce pot sa fac sa inteleg cel cu el si daca mai am sanse a fi impreuna?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

El nu mai vrea sa fie cu tine pe plan serios intr-o relatie, ramane un amic doar atat

| ĐoarUnPunctuleţ a răspuns:

Pai dupa cum se comporta nu vrea impacare, te sfatuiesc sa ramaneti doar prieteni, asa fac toti baietii cand vorbesti despre ce frumoasa era relatia de exemplu.Mai bine vorbiti despre altceva decat "cum eram noi 2 impreuna, ce vremuri frumoase"laughing, mai bine vorbiti pe mess, pe mess ai mai mult tupeu sa pui anumite intrebari, ma refer la cei timizihappy

sper ca te-am ajutat, bafta!
funda?

| MariaO a răspuns:

Buna!
Daca pana si tu observi ca nu mai vrea impacare, sa stii ca e cazul sa renunti. In momentul in care v-ati espartit, inseamna ca ati avut motive. Ce te fcae sa crezi ca daca va impacati, motivele nu vor reveni?
Stai linistita, nu e ultimul happy.
Uite si niste versuri reprezentative:Sa nu cumva sa crezi ca eu voi regreta mereu-mereu
Privirea, trupul si caldura ta...
Bafta!

| skyper10 a răspuns:

Cred ca cea mai buna varianta e sa-ti cauti un alt iubit...
multa bafta! sper sa-ti gasesti iubirea!